Zakup płyt poliuretanowych

Płyty poliuretanowe PiR PUR WarszawaO posiadanych płytach poliuretanowych

Dostępne płyty produkowane są w Belgii przez firmę Recticel. Są to twarde płyty z termoizolacyjnej pianki Recticel TAUfoam. Według danych producenta płyta zastępuje:

Ile płyty PIR zamiast wełny mineralnej

Współczynnik przewodzenia ciepła lambda λ: 0,024 W/mk (według normy EN 12667). Wytrzymałość na ściskanie: 120 kPa.

Posiadana płyta ma wymiary:

  • długość: 2500 mm
  • szerokość: 1200 mm
  • głębokość: 60 lub 80 mm (dostępne także inne wymiary, proszę o kontakt)

Na zamówienie płyta może mieć inne wymiary.

Płyty mogą być frezowane lub niefrezowane. Posiadam płyty pierwszego i drugiego gatunku.

Cennik płyt poliuretanowych

Cena zależy od rodzaju płyty oraz ilości zamówionego towaru i kształtuje się w zależności od obecnej ceny euro.  W celu uzyskania aktualnej ceny płyty, proszę o kontakt telefoniczny.

Co znaczy, że płyty są drugiego gatunku?

Znaczy to, że przy normalnej produkcji płyt, która odbywa się w zachodnich fabrykach, trafiają się płyty, które z jakiś powodów nie przechodzą rygorystycznych kontroli jakości. Lekko ułamana krawędź, delikatne wgniecenie, przebarwienie, zwichrowana powłoka (która swoją drogą nie ma żadnego znaczenia) dyskwalifikują je na tamtejszych rynkach. Podkreślam – płyty nie są gorszej jakości technicznej, nie są produkowane np. z gorszej pianki itd. Są w stanie idealnie spełnić swoją rolę (warto przyjrzeć się w tym względzie, jak wygląda montaż płyt poliuretanowych). Oczywiście możliwy jest też zakup płyt pierwszego gatunku.

Dlaczego mam lepsze ceny?

Nie mam sztabu ludzi, nie wydaję dużo na promocję, korzystam z transportu takiego jak przy dużych zamówieniach, nie wynajmuję wielkiego placu czy magazynu. Posiadam cały czas zapas materiału na stanie, natomiast w przypadku większych zamówień, jestem w stanie dostarczyć każde ilości.

Mogę dostarczyć tzw. towar pierwszej jakości, jak i drugiej. Dla pewności, zaznaczam, że możecie Państwo obejrzeć materiał np. przy rozładunku i zwrócić płyty, które Wam nie odpowiadają. Możliwe jest również wysłanie próbki płyty lub wcześniejsza Państwa wizyta w celu obejrzenia próbek płyty. W tym celu proszę o kontakt.

Inne produkty

Dodatkowo produkujemy także we własnym zakresie różne elementy izolacyjne z poliuretanu np. kształtki, rur, formy itd. Dostarczamy też granulat poliuretanowy – najtańszy rodzaj izolacji z poliuretanu.

Warunki zakupu i transport

Płatność w zależności od wielkości zamówienia może odbyć się przy odbiorze lub w ramach przedpłaty. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Transport jest darmowy w obrębie Warszawy oraz w okolicach Piastów, Pruszków, Grodzisk, Ożarów Mazowicki (dotyczy oczywiście zamówień większych niż 1-2 płyty). W przypadku większych ilości mogę dostarczyć też płyty w każde inne miejsce w kraju.

Płyty poliuretanowe skład

Tagi: , , , ,